Liv

Hobby

Opowiastki

Wierszowanki

Księga gości

Miejsce Liv - czyli mój wkład w wyplatanie pajęczej Sieci ;-)

Duża część niniejszej strony powstawała w roku 2001 i 2002. Od tamtej pory (przez ponad dekadę!) w moim życiu sporo się zmieniło. Internet również wygląda zupełnie inaczej... niekoniecznie lepiej :-P Mimo to podczas kolejnej aktualizacji w roku 2015 postanowiłam zachować Miejsce Liv w niezmienionym kształcie... bo to jest już historia. Moja historia :-)

Znajdziesz tutaj...

W dziale "Liv": kilka słów o początkach mojej przygody z Internetem, wspomnienie o niezapomnianej Kawiarence Wirtualnej Polski oraz trochę informacji o mnie i o moich przodkach - Szczeblewskich, Kuczyńskich, Małczyńskich, Latosińskich i innych.

Tam gdzie "Hobby": pokrótce o tym, czym - między innymi - lubię zajmować się w wolnym czasie. Krótkie opisy i zdjęcia odwiedzonych przeze mnie zamków, coś niecoś o żeglowaniu i całkiem pokaźna kolekcja puzzli.

Pod szyldem "Opowiastki"... jako że od wczesnego dzieciństwa z upodobaniem zwykłam oddawać się szeroko pojętemu pisarstwu ;-) pozwoliłam sobie zaprezentować fragment swej twórczości. Nie są to najlepsze z opowiadań, ale pisząc je wyjątkowo dobrze się bawiłam. Jest tam coś o windsurferach, koszmar syndromu niedzielnego poranka, bajka o Złotym Rybku oraz - dla wtajemniczonych - Impreza z Badkiem A.D. 1996 ;-) 

Strona "Wierszowanki" również poświęcona jest mej radosnej twórczości, tym razem rymowanej. Poetka ze mnie żadna :-) ale wierszyki uważam za całkiem zgrabne i sympatyczne. Poza swoimi utworami zamieściłam tutaj "Bajkę Kociołkową" autorstwa Goldilox.

W "Księdze Gości" można pozostawić ślad po swojej wizycie (do czego zachęcam).

Zaznaczam, że stronę tę stworzyłam dla mojej osobistej przyjemności i dla tak zwanego "fun'u", głównie z myślą o rodzinie i znajomych, którzy być może znajdą tu coś ciekawego. Toteż jakakolwiek krytyka "Miejsca Liv" nie jest mile widziana! A dobre słowo owszem, zachwyty nad formą tudzież treścią... i tym podobne... Zapewne dlatego Księga Gości pustkami świeci, hue hue hue!

Zapraszam :-)


Słowiańskie miejsce w sieci - strona mojego autorstwa, poświęcona Słowianom:
[slowianie.republika.pl]


Czarownice - stworzona przeze mnie witryna traktująca o czarownicach w kulturze polskiej i nie tylko:
  [lysagora.republika.pl]


 

Pierwsze uruchomienie strony w Internecie: 22 lipca 2002.
Uruchomienie odremontowanej strony: 21 marca 2004.
Strona po następnym remoncie: 30 stycznia 2008.
Kolejny, ostatni remont: 2015-2016. Strona nie będzie już aktualizowana.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2002-2016 by Liv